Medicalpark Sağlık Sponsorumuz

2020-2021 Sezonunda Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde ilimizi temsil edecek olan Kadın hentbol takımımız yeni sezon öncesi Medicalpark ile Sağlık Sponsorluğu protokulü imzaladı.

2010 yılında bir sosyal proje olarak hayata geçirdikleri Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübünün, tamamen kendi altyapısından yetiştirdiği oyuncular ile gelişim gösterdiğini belirten dernek başkanımız  İsmail Bayraktar şunları söyledi;

” Bu spor tarihinde bir olaydır.2010 yılında kurulan ve aradan geçen yılar içinde kendi altyapısında yetiştirdiği oyuncular ile Bölgesel Lig, 2. Lig, 1. Lig derken bugün Süper Lig’deyiz. Bu gerçekten spor tarihinde eşi olmayan bir süreç ve başarıdır. Bize bu süreç içinde yardımcı olan kurum ve kuruluşlardan biri olan Medicalpark bugünde bizim yanımızda. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi zor bir süreçten geçiyoruz. Maçlar yeni sezonda da oynanacak. Ancak beklentimiz bu maçların seyircili olarak oynanması. Böyle bir karar alınırsa sporseverler daha mutlu olacak takımlarımız da daha coşkulu mücadele edecektir. Amacımız ilimizi Süper Ligde en iyi şekilde temsil etmek olacaktır. Bize katkı sağlayan ve destek olanlara birkez daha teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

 

2021-02-16 12:45:06

I think you will be interested: Click Here To Claim Your Prize: http://findprizeonline.club
İsim
E-mail
e-posta adresiniz gizli kalacaktır
Mesaj