ESYSK Bir Spor Kulübünden Daha Fazlası

ESYSK Bir Spor Kulübünden Daha Fazlası      

Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü bir Spor Kulübünden daha fazlası olmaya devam ediyor. Kulüp, alt yapılarında yetişen 110 sporcusuna soğuk kış günleri gelirken mont ve ayakkabı dağıtımı yapan dernek, alt yapı sporcularını sevindirdi. Konu ile ilgi bir açıklama yapan Dernek Başkanı İsmail BAYRAKTAR;

Derneğimiz 2010 yılından bugüne bu tür yardımları yapmaktadır. Her zaman dediğimiz gibi bir Spor Kulübünden daha fazlası olmaya gayret ediyor ve çok şükür de bunu da ekip olarak başarıyoruz. Deprem süresince yaptığımız çalışmalar ve şimdi de pandemide  yürüttüğümüz çalışmalar bunun en büyük göstergesidir.

Uzun zamandır dağıtmayı planladığımız ancak ülkemizin içindeki sıkıntılı durumlardan dolayı bir türlü dağıtamadığımız kışlık mont ve botlardan oluşan malzemeleri, Alt Yapı Koordinatör öğretmenimiz Veysel IŞIK’IN pandemi kurallarına uygun bir şekilde yaptığı plan çerçevesinde dağıttık. Bu malzemeleri gönderen ve çocuklarımızın bu mutluluğuna ortak olan hayırseverlerimizden de Rabbim razı olsun. Çocuklarımızın mutluluğu bizim için en büyük başarılardan bile önemlidir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz bu çocukların sağlıklı bir şekilde yetişmesi ailesine ve ülkesine hayırlı, yararlı bireyler olması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Buradan hayır sahiplerine de seslenmek istiyorum. Bizler bu gönül işlerini kendimize vazife edindik. Sizlerin de eliniz kolunuz olmaya yardımlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya hazırız. Menfaat beklemeden yapılan tüm yardımlardan Allah razı olsun.

Garibanları görelim.
Zekatımızı verelim.
Güzel bir ömür sürelim
Maksat Rabbim razı olsun.

Eli sıkı olmayalım.
Haram malla doymayalım.
Seytana da uymayalım.
Maksat Rabbim razı olsun.

Her şey gelir bir gün dile.
Son nefeste iman ile.
Can verelim güle güle.
Maksat Rabbim razı olsun.

 

 

 

İsim
E-mail
e-posta adresiniz gizli kalacaktır
Mesaj