Haber Listesi

Demir Kızlar Sezonu Açtı Demir Kızlarımız Kendi salonumuzda ilk idmanını yaparak yeni sezona merhaba dedi. Rabbim tüm takımlarımıza kazasız belasız ve sakatsız bir sezon geçirmeyi nasip etsin. ESYSK HENTBOL
Kıbrıs’ta Şampiyon ESYSK Kıbrıs’ta düzenlenen Uluslararası Plaj Hentbolu Turnuvasında Ülkemizi temsil eden Elazığ SYSYK U18 Kızlarda Şampiyon olarak büyük bir başarıya imza attı. Tebrikler Takım ESYSK HENTBOL ( Hentbolun Olduğu Her Yerdeyiz)
Mini Minilerimizi Amasya´ya Yolculadık Amasya ilinde yapılacak olan Mini Mini Türkiye Şampiyonasına katılacak olan Mini Mini hentbol kız takımımızı Amasya`ya yolculadık.
Demir Kızlarımız Dolu Dizgin Bugün oynadığı Mudanya maçını da 33-32 yenen sporcularımız üçte üç yaparak inandığı yolda yürümeye devam ediyor Tebrikler Takım ESYSK HENTBOL ( Bir Spor Kulübünden Daha Fazlası )
ESYSK 35 Yenimahalle Bld.22 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası başladı. Hentbolcu kızlarımız ilk maçında Yenimahale Belediyesini 35-22 yenmeyi başardı.
Küçük Kızlarımız Türkiye Dördüncüsü 47 Takımın katıldığı Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonasında ilk dört takım arasına girerek Türkiye dördüncüsü olmayı başardık.
Lİzge ve Şılan U-16 Hentbol Milli Takımında Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Hentbol takımının sporcuları Lizge Şık ile Şılan Yılmaz U-16 Hentbol Milli Takımı kadrosunda yer aldılar.
Küçük Kızlarımız Adım Adım Finale Grubunda oynadığı beş (5) müsabakayı kazanarak Türkiye’de ilk 16 takım arasına giren küçük Demir Kızlarımızı ve teknik ekibi kutluyorum . Ablaların yolunda ilerleyen küçük sporcularımız yarın sabah ilk 8 takıma kalma maçı yapacaktır. İnandıkları yolda ilerleyen sporcularımıza güveniyor ve başarılar diliyoruz . ESYSK HENTBOL ( Bir Spor Kulübünden Daha Fazlası )
Demir Kızlar Süper Lig Yolunda Hentbolcularımız Alanya`da Süper lige çıkmak için mücadele ediyor.
ESYSK 31-YOZGAT 30 Türkiye Kadınlar Hentbol 1. Ligi Temsilcimiz Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK, evinde karşılaştığı Yozgat Aile Sosyal Politikalar SK`yı 31-30 mağlup etti.