Haber Listesi

1955 Batma Belediyesinden Ziyaret İlimizde oynanan Yıldız müsabakaları için Elazığ`a gelen 1955 Batman Belediyesi sporcuları ve teknik ekibi kulübümüzü ziyaret etti.
Yıldız Kızlarda Şampiyon ESYSK İlimizde oynanan Yarı Final hentbol müsabakalarında Demir Kızlarımız tüm rakiplerini farklı yenerek grup Şampiyonu oldu.
Yıldız Maçları Başlıyor Elazığ’da Yıldız müsabakaları başlıyor .Yarını maç oynamadan geçecek takımımız Çarşamba saat 09:00 da Sivas Belediye ile aynı gün 18:00 de Tokat Tensilcisi ile karşılaşacaktır.
İl Müdürümüz Abdulsamet EREN Kulübümüzü Ziyaret etti.. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulsamet EREN ve hizmet müdürlerimiz Alattin Özdemir , Suat Acar ve Oktay Arık bugün kulübümüzü ziyaret ederek antrenmanda sporcularımızla muhabbet ettiler. Takımımıza ve kulübümüze göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz .
ilk Yarıyı Namağlup Bitirdik. Bugün oynadığımız Yozgat müsabakasını 34-24 kazanarak ilk yarıyı namağlup olarak bitirdik. Bu kadar imkansızlara rağmen bu başarıda emeği olan herkesi kutluyorum İnandığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Bize inan destekleyen tüm sporsevere teşekkür ederiz Biz çok büyük bir aileyiz ESYSK HENTBOL ( Bir Spor Kulübünden Daha Fazlası )
Olağan Genel Kurul Duyurusu 26 Nisan 2022 Tarihinde yürürlüğe giren spor kulüpleri ve spor federasyonları kanunu çerçevesinde derneğimizin tüzüğünde değişiklik yapmak için 27.12.2022 Salı günü saat:12:00`de Rızaiye mah. Yunus Emre Bulvarı no:122 adresinde bulunan dernek binamızda Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştireceğiz.
Demir Kızlara Maşallah Kadınlar Deplasmanlı 1.liginde mücadele eden ilimizin başarılı bayan hentbol takımı Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor kulübü Deplasmanda karşılaştığı Oğuzeli ekibini 30-36 yenerek deplasman galibiyetlerine bir yenisini daha ekledi.
Demir Kızlar Artvin´de Galip Kadınlar Deplasmanlı 1.liginde mücadele eden ilimizin başarılı bayan hentbol takımı Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor kulübü diğer lakabıyla Demir Kızlarımız Artvin temsilcisini evinde 28-32 yenerek deplasman galibiyetlerine bir yenisini daha eklediler.
DEPLASMAN FATİHİ DEMİR KIZLAR Türkiye Hentbol Deplasmanlı Kadınlar 1.liginde mücadele eden ilimizin başarılı Kulübü Elâzığ Sosyal Yardımlaşma Bayan Hentbol Takımı ligde oynadığı üç deplasmandan iki galibiyet bir beraberlik alarak lige damgasını vurdu.
Kırşehir´i elimizden kaçırdık. Galibiyeti kaçıran taraf bizdik Elinize yüreğinize sağlık Demir Kızlar