Haber Listesi

Demir Kızlar Süper Ligde Bu Öyle sıradan bir hikâye değil; İnanmışlığın, Çalışmanın, Hırsın, Pes etmemenin ve gerçek bir hentbol ailesi oluşun hikâyesi.
Olağanüstü Genel Kurulu Duyurusu Yönetim kurulumuz Olağanüstü Genel Kurulu toplantısı kararı aldı
Mustafa Alpay´dan Kulübümüze Ziyaret Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı ve Birevim Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay, 2020-2021 sezonunda Kadınlar Süper Ligi’nde Elazığ’ı temsil edecek olan Kadın Hentbol Takımımızı ziyaret etti.
Medicalpark Sağlık Sponsorumuz 2020-2021 Sezonunda Kadınlar Hentbol Süper Liginde ilimizi temsil edecek olan Kadın hentbol takımımız yeni sezon öncesi Medicalpark ile Sağlık Sponsorluğu protokolü imzaladı.
İHA Haber Videomuz İHA Haber Videomuz
Canlı Yayınlarımız Devam Ediyor Hentbol Gündemin Canlı Yayın Konuğu Olduk
Başkanımız Sabancı Vakfının Konuğu Dernek Başkanımız İsmail BAYRAKTAR Sabancı Vakfı tarafından Organize edilen Fark yaratanlar programın İnstagram konuğu oluyor.
19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun
İhtiyaç Sahiplerine Yardımlar Devam Ediyor Depremden sonra Ramazan boyunca da Gıda ve Giyim Yardımlarımız devam ediyor Rabbim bu yardımları ihtiyaç sahiplerine vermemize vesile olan herkesten razı olsun
Youtube Kanalımız Açıldı Derneğimizin Youtobe Kanalı Açılmıştır.