Demir Kızlar Evinde Galip

Türkiye Hentbol Kadınlar 1.liginde ilimizi temsil eden Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü evinde oynadığı ilk maçta ilk galibiyetini aldı. Müsabakanın başından sonuna kadar kontrollü bir oyun oynayan Demir Kızlar maçı da 28-22 kazanmayı bildiler.

Müsabaka sonunda bir değerlendirme yapan Kulüp Başkanı aynı zamanda Baş antrenör İsmail BAYRAKTAR;

Bu maç bizim için çok önemliydi. Sizlerin de bildiği gibi geçen sezon Kadınlar Süper liginde mücadele etmiştik ve uzun zamandır galibiyete hasrettik. Çok şükür geçen hafta evinde Aksaray’ı yenerek galip gelen Adana takımını yenerek evine puansız gönderdik. Ben bu maçla beraber çıkışa geçeceğimizi düşünüyorum. 23 Ekim Cumartesi günü Yakup Kılıç spor salonunda bu kez ligin diğer güçlü takımı Aksaray Belediyesini konuk edeceğiz. Rakip de biz de birbirimizi çok yakından tanıyoruz. Tüm hazırlıklarımızı ona göre yapıp eksik olduğumuz konularda antrenmanları sıklaştırmayı düşünüyoruz.

Aslında bir parantezde taraftara açmak istiyorum. Özellikle İsmet paşa İlkokulu öğrencilerine velilerine, Elazığ Bilim Teknik Ve İnovasyon Koleji idaresi, öğretmenlerine ve öğrencilerine, Gençlik Spor Müdürümüz başta olmak üzere, şube müdürlerimiz ve personeline ve sevgili hentbol taraftarına ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten harika bir türbin olmuştu Bizleri müsabakanın başından sonuna kadar yalnız bırakmadılar. Şahsım ve Kulübüm adına sonsuz teşekkür ederiz.

 

İsim
E-mail
e-posta adresiniz gizli kalacaktır
Mesaj