DEPLASMAN FATİHİ DEMİR KIZLAR

Toplamda oynadığı dört maçtan iki galibiyet iki beraberlik alarak ligde maç eksiği ile üçüncü sırada olan Demir Kızlarımız Lider Sivas Belediyesi ile deplasmanda 25-25 berabere kalarak büyük bir başarı imza attı. 


Konu ile ilgili bir açıklama yapan takım Baş antrenörü İsmail BAYRAKTAR; “Bu hafta deplasmanda oynadığımız Sivas Belediyesi ligimizin en tecrübeli ve en güçlü takımlarından biri olduğunu herkes biliyor. Deplasmanda Seyir zevki ve mücadelesi üst düzey bir maç oynadık. İlk yarı soyunma odasına bir sayı önde girmemize rağmen bu üstünlüğümüzü maçın sonuna kadar taşıyamadık. Özellikle ikinci yarının hemen başlarında oyun kurucumuz Fatma’nın kırmızı kart alması oyun düzenimizi bozdu. Ancak deplasmanda liderden bir puan alarak döndük. Oynadığımız üç deplasman müsabakasından iki galibiyet bir beraberlik alarak büyük bir başarıya imza atan sporcularımı yürekten kutluyorum.  

Bu hafta  lige ara veriliyor. Önümüzdeki hafta 26.11.2022 tarihinde evimizde geçen sene Süper Ligden düşen Kastamonu Dinamik sporu konuk edeceğiz. Bu maçı da alarak yolumuza namuğlup devam etmek istiyoruz.” dedi

İsim
E-mail
e-posta adresiniz gizli kalacaktır
Mesaj