Demir Kızlar Biraz Sabır İstiyor

Öncelikle maçı kaybettiğimiz için çok üzgünüz çünkü çok kazanmak istiyorduk.
Ancak mücadelesinden dolayı sporcularımı da rakip takımı da tebrik ediyorum. Türbinleri dolduran taraftarlarımıza galibiyet hediye edemedik ancak güzel bir maç seyrettirdik.

Tabii ki evimizde maç kaybetmek istemiyoruz.

Ancak dünkü maçta inanılmaz bireysel hatalar yaptık. Kaleci ile yüzde yüz gol pozisyonu olan bire birleri kolayca harcadık.

Bunların olması çok normal diye düşünüyorum. Bu sene ligde mücadele eden en genç takımlardan biri biziz ve şu an bu çocukların yetişmesi için biz daha sabırlı olmalıyız. Çünkü bu çocuklar ileride çok iyi sporcu olacaklar. Belki bugün bu maçı kaybettiğimizi düşünüyorsunuz. Ancak biz oynadığımız zor maçlar ile yarınları kazınıyoruz. Çünkü Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü dışarıdan yaptığı transferlerle var olan bir takım değil. Aksine kendi yetiştirdiği sporcularla Türk Hentboluna damga vuran bir takım olduğunu tüm spor camiası çok iyi bilmektedir.  Bende bir antrenör olarak müsabaka anında çok sinirlenebiliyorum. Çünkü onların daha iyi maçlar çıkaracağını biliyorum. Hepsine ayrı ayrı çok güveniyorum. Fazla değil üç dört maç sonra kazanma serisinin başlayacağını ve bu takımı kimsenin durduramayacağını düşünüyorum. Müsabakada iyi oyunlarından dolayı kalecim Beyza ve oyun kurucum Fatma’yı ayrıca kutluyorum.

Önümüzdeki hafta iki maçını da kazanan Artvin’e konuk olacağız. Biz yine elimizden gelenin en iyisini yapacağız. İnşallah güzel bir sonuçla döneriz. Dedi

İsim
E-mail
e-posta adresiniz gizli kalacaktır
Mesaj